Bayan Takı Modelleri


Takılar bayanların kombin tamamlamada ve şıklıklarını yansıtmada en önemli yardımcılarıdır. Kıyafetlere uygun şekilde tercih edilen takılar; küpeler, kolyeler, yüzükler, bileklikler gibi farklı çeşitlerde karşımıza çıkıyor. İkincidurak.com olarak bizler de birçok farklı tasarımcının elinden çıkan ve bayanlar için özgün tasarımlar oluşturan takıları bir araya getirdik. Her beğeniye ve zevke hitap eden takılar şıklığınızı tamamlarken aynı zamanda sizden başka kimsede olmamasıyla da ayrı bir değer oluşturacak. İkincidurak.com olarak hem giyim ürünlerinde hem de takı ve aksesuarlarda birçok farklı tasarımcının ürününü tek bir ‘’durakta’’ buluşturuyoruz. Binlerce farklı model ve tasarım çeşidi oluşturan takılar arasından seçim yaparken biraz zorlanacaksınız. Ama eminiz ki kendinize en yakışanı bulacak ve ikincidurak.com farkıyla sahip olacaksınız.


Özgün Tasarımlarla Şıklığınızı Perçinleyin


Sıradan ve basit tasarımlar yerine şık ve özgün tasarımları bulacağınız adresimizden yapacağınız tüm alışverişlerde kargolar ücretsiz şekilde size ulaşıyor. Birçok üründeki indirimlerimiz ve size özel tekliflerimizle online alışverişi en keyifli hale getirdik. Her zaman uğranan ve artık sıkılganlık yaratan bilindik duraklar yerine bir de sizi ikincidurak.com farkına bekleriz. Farklı olmayı ve fark yaratmayı amaçlayan bayanların durağı; ikincidurak.com takı kategorisindeki tüm ürünler orijinal parçalar olup el emeği göz nuru şeklinde üretilmiştir. Takı tasarımı konusunda çığır açmış tasarımcıların özel parçalarını bulabileceğiniz kategorimizde kendinize en yakışanı bulacağınızdan hiç şüphemiz yok.


Alışverişlerin En Keyifli Durağı; İkincidurak.com


İkincidurak.com sıra dışı ve özgün parçalarda ürünleri kullanıcılarıyla buluştururken hızlı, güvenli ve en uygun fiyatlarla alışveriş yapmanızı da sağlıyor. Ürün değişimi, para iadesi ve mesafeli satış sözleşmesi ile %100 tüketici odaklı e – ticaret sistemi sunan ikincidurak.com şu sıralarda en sık uğrayacağınız duraklar arasında bulunuyor. Tüm çeşitteki ürünlerde %50’ye varan indirimlerle bütçeniz için de en uygun durak olan ikincidurak.com alışverişinizin her anında yanınızda oluyor ve tüm sorularınıza en hızlı sürede cevap veriyor. Sitemizin sağ alt kısmındaki Whatsapp uygulamamızla bize dilediğiniz her saat ulaşabilirsiniz. Ayrıca ikincidurak.com’u sosyal medyadan takip edebilir veya mail bültenlerine abone olabilirsiniz. Böylece hiçbir kampanyayı, yeni tasarım ürünleri ve size özel avantajlı indirimleri kaçırmamış olursunuz.