PETİT DİNO

 

Petit Dino'nun renkli dünyasına hoş geldiniz.


Bebeğiniz yürümeye başladığında, onun kayıp düşmesini önleyecek, minik ayaklarını sıcacık tutacak, giyip çıkarması kolay ev papuçları bulmakta zorlandınız mı? Pek çok anne- baba için çocuklarının evde, kreşte hatta jimnastik yaparken kolaylıkla kullanılabileceği konforlu ayakkabılar bulmak çok zor.Sert tabanlı, fermuarlı, bağcıklı ayakkabılar, iç mekanlarda pratik ve rahat değil.Petit Dino Avrupa ve Amerika'da, sadece bebekler değil 7'den 77'ye herkesin kullandığı deri patikleri Türkiye'ye getirdi.Fransa'da tasarlanan birbirinden şirin ve güvenli bu iç mekan ayakkabılarınının her birini Türkiye'de Türk malı derilerle elde üretiyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.


Neden Petit Dino?

Sağlıklı, güvenli ve rahat.
-%100 hakiki, yüksek kaliteli derilerden elde üretilmiş bu hafif ayakkabılar nefes alır, çocuklarımızın ayaklarını kışın sıcak, yazın serin tutar.
-Süet tabanı kaymaz, ilk adımlarını atarken denge kurmakta zorlanan, ya da hiç yorulmadan koşan çocuklarımız kayıp düşmez.
-Yumuşak, lastikli bileğiyle kolaylıkla giyilip çıkarılabilir.Ayağı bir çorap gibi sarar, evde, kreşte tüm gün kullanılabilir.Esnek deri hızla büyüyen miniklerin ayak gelişimi için de idealdir.


-Doğal deri dayanıklıdır, aynı patik diğer kardeşi dahi büyütebilir.Çift numaralandırma sayesinde bir kaç ay içinde rafa kaldırılmaz, uzun süre giyilir.


Kullanım, temizlik

-Deri patikler ıslak bezle silinerek temizlenebilir.Lekeler için sabunlu bez kullanılabilir.Çocuğunuzun sağlığını düşüdndüğümüz için ürünlerimizde suya dayanıklı kimyasallar kullanılmamıştır.Bu nedenle tere
maruz kaldığında koyu ve canlı renkler boyama yapabilir.Bu nedenle koyu renklerin koyu renk çorapla kullanımı tavsiyemizdir.


Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.