Bayan Bileklik Modelleri

Takılar bayanlar için son derece önemli ve kombin için yardımcı parçalardır. Şıklığı
tamamlayan ve farklı bir hava oluşturan bileklikler ise her bayanın tercih edeceği takılardan oluyor. İkincidurak.com olarak birçok farklı tasarımcının elinden çıkan bileklik modelleriyle karşınızdayız. Biz her zaman özgünlükten ve yenilikten yana tavır sergiliyoruz. Gerek kıyafetlerde gerekse de takılarda hep şıklığı, özgünlüğü ve biricikliği ön planda tutuyoruz. Markaların ürettiği gibi basmakalıp, sıradan ve basit takılar yerine size özel bileklik modellerine vitrinimizde yer veriyoruz.

Özgün Tasarımlar Cesur Çizgilerle Buluşuyor.

Her bayan kendine özgü ve sadece kendinde olan özel takılar ister. Bileklik kategorimizde gördüğünüz tüm takılar tasarımcıların özenle ve el işçiliği ile ortaya çıkarttığı parçalardır. Gördüğünüz tüm takılar biriciktir ve seri üretimi bulunmuyor. Aldıktan sonra başkasında aynı özelliklerde takı ve bileklik görmeniz biraz zor…
İkincidurak.com olarak bizler her zaman yeniliği ve kaliteli ürünleri kullanıcılarımızın karşısına çıkartıyoruz. Birçok farklı tasarımcının ürünü olan ve en şık halleriyle beğeniye sunulan bileklik modellerinde gerçek taşlar ve kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Özenli işçilik ve malzeme dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar boyunca sizlere en çok yakışan bileklikler arasında olacak bu tasarımlar, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da bayanların dikkatini çekiyor.

Kaliteli Ve Uygun Fiyatlı Alışveriş İçin Doğru Duraktasınız

Her zaman kaliteli, profesyonel ve müşteri odaklı hizmetleriyle dikkat çeken ikincidurak.com üzerinden güvenli ve kolay şekilde alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün iade, değişim ve para iade gibi konularda mesafeli satış sözleşmesi baz alınarak iki tarafın da hakları korunur ve %100 oranında müşteri memnuniyetiyle online alışverişler yapabilirsiniz. İkincidurak.com’da yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücreti ödemez ve belli kategorilerdeki ürünlerde %50’ye varan indirim kazanırsınız. Hızlı, güvenli ve kaliteli alışveriş için en ideal durak olan ikincidurak.com sizi de özgünlüğün ve yeni tasarım ürünlerin sahibi yapacak.
Sosyal medya hesaplarımızdan ve E–Bültenlerimizden bizi takip ederek tüm yeni tasarım ürünlerden, kampanyalardan ve size özel indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan Whatsapp özelliği ile bize dilediğiniz zaman ulaşabilir ve aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.