Çanta Askısı

Sürekli kullandığınız çantalarınızı çok daha şık bir görünüme kavuşturmak için özel tasarım çanta askısı modellerimizi keşfetmelisiniz. Sağlam ve kullanışlı çanta askısı modellerimiz %100 el yapımızı ürünlerdir. Çanta kullanımını çok daha keyifli hale getiren özel tasarım çanta askıları renkli iplerle el işçiliğiyle tasarlanmaktadır. Çantanızı omzunuzda taşırken rahatsızlık vermeyen ergonomik tasarımlardır.
Her detayda tasarım şıklığını yaşayabileceğiniz çanta askısı modelleriyle fark yaratabilirsiniz. Çantanızın havasını değiştirebilir eskimiş çanta askılarından kurtulabilirsiniz. Happy Nes özel tasarım çanta askıları hayatınıza neşe katacaktır. Kombinlerinize de sanatsal bir dokunuş yapacak özel tasarım çanta askıları kaliteli malzemeden üretilmektedir. Sadece özel tasarım ürünleri sizlerle buluşturan ikincidurak olarak klişelerden kurtulmanızı sağlıyoruz.

Özel Tasarım Çanta Askısı Modelleri

Özel tasarım çanta askısı modellerinde farklı renk ve desenlerde el yapımı ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Farklı boyutlarda sunulan özel tasarım çanta askılarını çantanızın boyutuna göre ayarlama şansınız var. Çantanızda kaybolan cüzdanınız için de bu ürünleri kullanabilirsiniz. 3 kg’a kadar taşıma hacmi olan özel tasarım çanta askılarını rahatlıkla günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Sizi yormayan ergonomik tasarım rahat edersiniz. Stilinizi ortaya koyacak kombinlerle mükemmel görünebilirsiniz. Detaylarda tarzınızı gösterebilir şıklığınızı en ince ayrıntıda bile yansıtabilirsiniz. Özel tasarım ürünlerin güvenilir adresi olan sitemizden istediğiniz özel tasarım ürünleri avantajlı olanaklarla satın alabilirsiniz. Ücretsiz kargo, ürün iade imkânı, indirimli fiyat avantajları gibi sitemize özel avantajlardan yararlanarak özel tasarım ürün farkını yaşayabilirsiniz. Özel tasarım ürünler farklıdır çünkü seri üretim değillerdir. Her biri özenle tasarlanır. Sanatsal bir hikâyesi olan özel tasarım ürünler gittiğiniz her yerde fark yaratır. Çanta askısı gibi hiçbir yerde bulamayacağınız özel tasarım ürün seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Özel tasarım dünyasında keyifli bir yolculuğa bizimle çıkabilirsiniz.