Özel Tasarım Burç Küpe Modellerimizin Farkı

Burç Küpeleri

Gökyüzünde yaşanan değişimler hayatımızı etkilerken biz bu değişimleri burçlar aracılığı ile takip ediyoruz. Burçların hayatımızdaki yeri vazgeçilmez. Özel tasarım burç küpeleri seçeneklerimiz ile gökyüzündeki yerinize daha yakın olmanızı sağlıyoruz. Burcunun özelliklerini tam olarak taşıyan herkes gibi siz de burcunuzun simgesini kulaklarınıza küpe yapabilirsiniz. Takılarda burç simgeleri her zaman şık ve kaliteli tasarımlar olmuyor. Piyasada genellikle burç takı tasarımları klişe tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Biz ikincidurak olarak burçların hakkını veren özel tasarım burç küpelerini sunuyoruz. Burcunuzun asaletini yansıtan özel tasarım burç küpe tasarımlarını
sitemizden inceleyebilirsiniz. Antik Yunan’da şans taşı olarak kullanılan Oniks taşıyla tasarlanan burç küpe modellerimiz ruhunuza da iyi gelecek etkiye sahiptir.

Özel Tasarım Burç Küpe Modellerimizin Farkı

Tasarım ürünler her detayıyla kaliteyi yansıtan ürünler olmakla birlikte eşi benzeri de olmayan ürünlerdir. Özel tasarım burç küpe modellerimiz ise çok daha farklı özellikler taşıyor. Öncelikle burç küpelerimizin tasarımında kullanılan Oniks taşı ruhu dinlendireni konsantrasyonu arttıran, sabır ve dinginlik veren özel bir taştır. Özel tasarım burç küpe modellerimiz burç simgeleri dışarıdan şekilde sembolize etmez. Zarif ve burcun ruhuna göre tasarlanan küpe modelleridir. Özel tasarım burç küpeleri uzun yıllar kullanılabilecek özel malzemeden özel tasarımla üretilir. İnce işçiliğin farkını her detayda görebilirsiniz. Piyasada bulunan sahte taşlar değil gerçek Oniks taşından tasarlanan etkisini hissedebileceğiniz özel küpe modelleridir.