Bel Çantaları

Yerli tasarımcıların en şık ve yeni çanta modelleri ikincidurak farkıyla ile sizlerle buluşuyor. Bir aksesuardan çok daha fazlası olan çanta kıyafeti tamamlayan ve tarzımızı ortaya koyan bir kombin parçası. Özel tasarım bel çantaları hem şık tasarımlara hem de kullanışlı bir yapıya sahip. Modern tasarımlara sahip bel çantaları tasarım ruhunu yansıtan modellerle sitemizde yer alıyor. Parlak renkler, mat renkler, farklı detaylar, deri kullanımı özel tasarım çantalarda göze
çarpan özellikler arasında yer alıyor. Farklı bakış açılarına göre tasarlanmış bel çantası modelleri geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Şık ve kullanışlı özel bel çantası modellerini sadece sitemizde bulabilirsiniz.

Özel Tasarım Bel Çantaları

Sitemizde yer alan özel tasarım bel çantası koleksiyonları yaratıcı tarzın her detaya yansıdığı koleksiyonlar olarak dikkat çekiyor. Özel tasarım bel çantası modelleri arasında yer alan tasarımlarda sadeliğin ön plana çıktığı modeller yanında daha parlak ve farklı desenli modellerde bulunuyor.
Farklı büyüklükteki çanta modelleri farklı kullanımlar için oldukça uygun görünüyor. Çanta saplarında farklı boyutlar kullanılmış. Zincirli saplar, kısa saplar ya da sapı olmayan modeller çeşitler arasında yer alıyor. Türkiye’nin en iyi tasarımcılarının elinden çıkan özel tasarım bel çantaları stil farkını ortaya kouyuyor.
Çanta Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
 Kullanım şekli ve alanı
 Renk ve desenlerin uyumu
 Kıyafetlerimizle uyumu
 Bölmeler ve detaylar
 Dayanıklılık
Çanta seçerken dikkat edeceğimiz noktalar bunlar olmalı. Bunların yanında kendi tarzımızı yansıtan ve gündelik hayatta kullanım kolaylığı sağlayan çanta modellerini tercih etmeliyiz. Özel tasarım çanta modellerimiz arasında tüm bu özelliklere sahip çok fazla çantayı görebilir